GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-12-2021 16:51   Güncelleme : 03-12-2021 16:51

Semt pazarlarının düzeni hakkında istişarelerde bulundular

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, yaklaşan seçimler öncesinde ziyaretlerini sürdürüyor.

Semt pazarlarının düzeni hakkında istişarelerde bulundular

 

 

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, yaklaşan seçimler öncesinde ziyaretlerini sürdürüyor. Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız’ı ziyaret eden Başkan Adayı Duru, semt pazarlarının düzeni ve yönetimi ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

 

Oda seçimleri öncesinde çalışmalarını aralıksız sürdüren Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız’ı ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Adayı Duru, çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Bunun yanında semt pazarlarının düzeni ve yönetimi hakkında istişarelerde bulunuldu.

 

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru yaptığı açıklamada, “Önümüzdeki süreçte oda seçimimiz gerçekleştirilecek. Ekibim ile birlikte özverili bir çalışma içerisindeyiz. Sürekli semt pazarlarımızı ziyaret ediyorum ve esnaflarımızın sorunlarını dinliyorum. Tespit ettiğimiz sorunların çözümü için ilgili mercilerle irtibat halindeyiz. Göreve seçildiğimiz takdirde çözüm odaklı bir yönetim anlayışını benimseyeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Ziyarete teşekkür eden Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız, Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.