FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 20-05-2021 14:30   Güncelleme : 20-05-2021 14:30

Selçuk, “Cip safariler artık şehir merkezinde yapılacak”

Selçuk, “Cip safariler artık şehir merkezinde yapılacak”

Selçuk, “Cip safariler artık şehir merkezinde yapılacak”

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, belediye meclisinde yol ve düzenleme çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Altyapı çalışmaları nedeniyle artık cip safarilerin şehir merkezinde yapılacağını kaydeden AK Parti Fethiye Belediye Meclis Üyesi Hikmet Selçuk, çalışmalarda bir plansızlık olduğunu belirtti.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca belediye meclis toplantısında; Ovacık, Hisarönü projesinin tamamının 2 yıllık bir proje olduğunu dile getirdi. Çalışmalarda küçük aksaklıklar olduğunu da söyleyen Başkan Karaca, ilerleyen süreçte Fethiye’de daha çok yerin kazılacağını ifade etti.

Toplantıda söz alan AK Parti Fethiye Belediye Meclis Üyesi Adem Aykırı, “Ovacık Mevkii’nde birinci camiinin olduğu yerde aynı noktanın 3 kez kazılıp, kapatıldığını biliyorum. Burada kontrol mekanizmasında bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Aynı durum Hisarönü’nde de yaşandı. Gecikme bir anlamda buradan kaynaklanıyor. Kazılma ve kapatma konusundan dolayı hepimiz mağduriyet yaşıyoruz” dedi.

AK Parti Fethiye Belediye Meclis Üyesi Hikmet Selçuk da “Yapılan işlerin hepsini destekliyoruz. Ancak bir plansızlık ve sıkıntı var. Bunun giderilmesi gerekiyor. Turizmci olan arkadaşımız Adem Aykırı böyle giderse cip safariyi şehir merkezinde yapacak. Hedefimiz bu sezonu kaybetmemek. Hep birlikte Fethiye’yi önde gelen bir turizm merkezi yapalım” şeklinde ifadeler kullandı.