MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 06-12-2021 09:14   Güncelleme : 06-12-2021 09:14

Sel Felaketinde Yine AK Gençlik Sahada!

Muğla'nın Marmaris ilçesi yaz aylarında meydana gelen orman yangınları ile Türkiye gündemine oturmuştu. İçmeler, Turgut, Selimiye, Orhaniye ve Bozburun dolaylarında etkili olan yangında ciğerlerimiz yanmış, Marmaris'in doğal güzellikleri büyük hasar görmüştü.

Sel Felaketinde Yine AK Gençlik Sahada!

 

 

 

 

Birkaç ay evvelki bu afetin ardından Marmaris bu kere de sel felaketine maruz kaldı. İçmeler sakinleri; aşırı yağışlar ve belediyenin altyapı yatırımlarının yetersizliği sebebiyle sel felaketinin mağduru oldular.

 

Evleri, dükkan ve tesisleri basan sel sularının tahliyesinde ve mağdur vatandaşların yaralarının sarılmasında Marmaris Belediyesi'nin eksikliği dikkatlerden kaçmadı.

 

CHP'li Marmaris Belediyesi'nin eksikliğini gönüllü AK Gençler giderdi. AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları ve Marmaris Gençlik Kolları'na bağlı gönüllü gençler sel sularının tahliyesi, ev ve işyerlerinin temizlenmesi ve yaraların sarılması anlamında sahada etkin rol üstlendiler. Yangın felaketlerinin ardından bir afette daha sahada, vatandaşlarının yanında olan AK Gençler Marmaris halkının gönüllerinde taht kurdu