GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-10-2021 16:57   Güncelleme : 11-10-2021 16:57

Şehit Aileleri ve Gaziler için tekne turu düzenlendi

Fethiye Belediyesi ile Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği koordinesinde; Fethiye'deki şehit aileleri, gaziler ve yakınları tekne turuna katıldı.

Şehit Aileleri ve Gaziler için tekne turu düzenlendi

Fethiye Belediyesi ile Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği koordinesinde; Fethiye'deki şehit aileleri, gaziler ve yakınları tekne turuna katıldı. Etkinlik öncesinde Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, şehit yakınları ve gazileri teknede ziyaret edip, sohbet ettiler.

Şehit aileleri, gaziler ve yakınları Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya teşekkürlerini sundular. Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal yaptığı açıklamada, “Belediye Başkanımız Alim Karaca bir tekne turu düzenlediler. Burada beraberlik, hoşça vakit geçirmek ve moral için toplanmış bulunuyoruz. Sene de bir günde olsa şehit yakınları, gazilerimizin moralini yükseltecektir. Başkanımız Alim Karaca’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Bu memleketin mayasını atmış olan, var olma sebebimiz olan şehitlerimizin aileleri, gazilerimiz için bir tekne turu düzenliyoruz. Birlik ve beraberliğin üst seviyeye çıkması için onların yanındayız. Onlara ne yapsak azdır. İlerleyen günlerde şehit ailelerimiz ve gazilerimizle Çanakkale gezisi yapacağız” şeklinde ifadeler kullandı.