GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-12-2021 14:06   Güncelleme : 10-12-2021 14:06

Sanayi esnafları Göktepe’ye kahvaltı ikramında bulundu

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Adayı Tezcan Göktepe, sanayi sitesindeki esnafların daveti üzerine kahvaltıda buluştu…

Sanayi esnafları Göktepe’ye kahvaltı ikramında bulundu

 

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Adayı Tezcan Göktepe, sanayi sitesindeki esnafların daveti üzerine kahvaltıda buluştu… Sanayi esnafları, “Bizi temsil edecek kişinin, bizleri iyi tanıması, bizde onu tanımak istedik onun için Başkan Adayı Tezcan Göktepe’yi kahvaltıya davet ettik. Kendisi çok alçak gönüllü olarak sokakta dükkanlarımızın önünde düzenlediğimiz kahvaltı masamıza teşrif ettiler, esnafımıza yakışır yolu açık olsun” şeklinde ifadeler kullandılar.

 

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Adayı Tezcan Göktepe, sanayi esnafları tarafından kahvaltıya davet edildi. Çalışma arkadaşları ile birlikte kahvaltıya gelen 19 yıllık esnaf Tezcan Göktepe, oldukça samimi karşılandı. Çeşitli meslekten esnaflarının katıldığı etkinliği değerlendiren esnaflar, “Çalışacak kişi kendini her şekilde belli eder. Tezcan Göktepe, başkan adaylığını açıkladığı zamandan bu güne olduğu gibi çalıyor. Başkanlık dönemimde ne yapacağını üç aşağı beş yukarı broşüründe belli. Dünya değişti, artık teknoloji her kesimin elinde, çoğunda bile akıllı telefon var en basitinden. Onun için artık yeni dönemde odamızın gençlere teslim edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Onun içinde bu gün Başkan adayımız Tezcan Göktepe’yi daha yakından tanımak için bu kahvaltıyı düzenledik. Biz kendisini ve projeleri hakkında detaylı bilgi aldık. Yolu açık olsun. Başkanlık Tezcan Beye yakışacak. Odamızı ve esnafımıza çok faydalı olacağına inanıyoruz” dediler.

                                                                                                                                                          GÖKTEPE, “BÖLGEME HİZMET İÇİN ADAYIM”

Fethiye’nin mütevazi ailenin üç çocuğundan biri olarak yıllarca mücadele verdiğini kaydeden Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, “Şimdi 19 yıldır da Fethiye’nin İkcirci tost ve meyve suyu işletmesinin sahibiyim. Buradaki başarımız Fethiye’mizin başarısıdır. Ben bu başarının devamını daha da genişlemesi için Fethiye Esnaf Odasına Başkan Adayı oldum. Sebep doğduğum büyüdüğüm, beni bu günlere getiren Fethiye’mize faydalı olmaktır. Bunu şöyle söylemek gerekirse, kazanımlarımızı paylaşmak adına başkan adayı oldum. Böyle gelmiş böyle gitmemelidir. Ben yapacaklarımı broşür yaptırarak, kamuoyunun bilgisine sundum. Buradaki maksadım boş durmaya değil, elimizdeki imkanları paylaşmamız gerektiğine inandığım için buraya aday oldum. Daha güzel, yapılmayanların yapılması için bu zor olan başkanlığa aday oldum. Sizler en doğrusunu bilirsiniz, size hizmet edecek, sadece masada oturmak için başkan olmayacak bir başkanı 8 Ocak Cumartesi günü Gazi İlköğretim Okulu (Eski Fethiye Lisesi) Spor Salonu’nda kararınızı vereceğinize inanıyorum” diye konuştu.