SPOR
Giriş Tarihi : 01-11-2021 15:44   Güncelleme : 01-11-2021 15:44

Şampiyonaya Fethiye ev sahipliği yaptı

Aydın, Antalya, Muğla ve Isparta’dan takımların katıldığı iller arası boks turnuvasına Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena ev sahipliği yaptı.

Şampiyonaya Fethiye ev sahipliği yaptı

 

 

Aydın, Antalya, Muğla ve Isparta’dan takımların katıldığı iller arası boks turnuvasına Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena ev sahipliği yaptı.

 

Düzenlenen organizasyona Isparta Bölge Spor Kulübü Antrenörü Yasin Çolakoğlu, Antalya Kasırga Boxing Spor Kulübü Antrenörü Mustafa Sümer, Antalya DT Spor Kulübü Antrenörü Deniz Tahincioğlu, Aydın Fatih Spor Kulübü Antrenörü İbrahim Gürsoy, Aydın Sedat Demir Spor Kulübü Antrenörü Sedat Demir, Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena Antrenörü Songül Arslan Ayten, Yeşil Marmaris Boks Kulübü Antrenörü Volkan Koç, Bodrum Ayvaz Spor Salonu Antrenörü Ömer Dinçel, Muğla Boks Kulübü Antrenörü Emrah Ceylan,  Muğla Gençlik Spor Kulübü Antrenörü Caner Sayak, İF Spor Center antrenörü ile sporcuları katıldı.

 

Bunun yanında şampiyonaya Türkiye Boks Federasyonu Muğla İl Temsilcisi Yusuf Işık’ta katıldı. Deva Poliklinikleri Yetkilisi Yunus Türkmen, tüm sporcuların sağlık tedbirlerini aldı.

Müsabakanın orta hakemliğini Ramazan Sıtkı Günüşhan yaparken; Evren Arslan ve Hüseyin Kaya da yan hakem olarak görev aldı. Time hakemliğini ise Serkan Döğen yaptı. Şampiyonaya sporcu, antrenör ve hakem toplam 80 kişi katıldı.

 

Şampiyonayı değerlendiren Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena Antrenörü Songül Arslan Ayten, “Aydın, Antalya, Muğla ve Isparta’nın katıldığı iller arası boks turnuvasına Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena olarak ev sahipliği yaptık. Güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. Gelen bütün hocalarıma ve il temsilcimize teşekkür ederim. Sporcularımızın gelişimi ve uluslararası arenada temsil edebilmeleri için elimizden geleni yapıp daha çok müsabakalara katılıp müsabakalar yapacağız” dedi.