MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 02-11-2021 11:35   Güncelleme : 02-11-2021 12:02

SAATÇI, DEĞİŞİM PARTİSİ’NDE

SAATÇI, DEĞİŞİM PARTİSİ’NDE

 

Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün özel davetlisi olarak Ankara’ya giden bölgemizin aktif kadın siyasetçisi ve müzisyen Gizem Saatçı, partinin Muğla İl Başkanı oldu. Saatçı, en son Doğru Yol Partisi’nin Muğla İl Başkanlığı görevini yürütmüştü.


Muğla'ya kadın elinin değmesi  gerekliliğini savunan Saatçı, yaptığı açıklamada“liberal demokrat girişimci, aslan bir kadın olarak çiftçimizi, köylüleri yeniden halkın efendisi yapmaya adayım” dedi. Saatçı, “ Artık değişim zamanı. Menteşe’yi yani Muğla merkezi, 1950 görüntüsünden çıkartıp Seydikemer ve Fethiye’nin turizm yapılanmasını kat kat ötesine taşımak için geliyoruz. Yayla turizmini ilimize getirtmek istiyoruz. Chp’nin harcayacağı dolar karşısında eriyen 50 milyon TL’lik yatırımı bir dört katına çıkartıp hizmet olarak Muğlalı kardeşlerime sağlamayı hedefliyorum” ifadelerini kullandı.

Değişim Partisi Muğla İl Başkanı Gizem Saatçı, halka da çağrıda bulunarak “ne sorununuz varsa bize yorum olarak yazın, üzerinde çalışalım” şeklinde konuştu.