Yaşam
Giriş Tarihi : 26-07-2021 16:53   Güncelleme : 26-07-2021 16:53

Rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdiler

​​​​​​​Fethiye Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’in, Fethiye’de avukatlık yapan kızı Mine Soydemir ile Avukat Mustafa Amaç, düzenlenen muhteşem bir düğün ile hayatlarını birleştirdiler.

Rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdiler

Fethiye Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’in, Fethiye’de avukatlık yapan kızı Mine Soydemir ile Avukat Mustafa Amaç, düzenlenen muhteşem bir düğün ile hayatlarını birleştirdiler.

Avukat Mine Soydemir ile Avukat Mustafa Amaç, Aksazlar Leb-i Derya Düğün Salonu’nda gerçekleşen rüya gibi bir düğün ile dünyaevine girdi. Düğün merasimine Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli, Fethiye Belediye eski Başkanı Behçet Saatcı, Seydikemer Belediye Başkan Vekili Önder Akdenizli, Muğla Barosu Fethiye Temsilcisi Fatih Taşer, Muğla Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, Fethiye Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kooperatif Başkanı İsmail Başoğlu, Fethiye Sabit Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra, Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar, bazı daire amirleri, sivil toplum kuruluşları ile siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, nikahı Fethiye Belediyesi Evlendirme Memuru Lütfü Gülcüler kıydı. Eşsiz bir ortamda kıyılan nikahın ardından başlayan düğün töreninde gelin Mine Soydemir ile damat Mustafa Amaç bol bol dans edip oynadı. Serap Ülkü Medya A.Ş. olarak Avukat Mine Soydemir ile Avukat Mustafa Amaç’a bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.