FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 20-01-2021 12:09   Güncelleme : 20-01-2021 12:09

REHABİLİTASYON MERKEZLERİ AK PARTİYİ ZİYARET ETTİ

REHABİLİTASYON MERKEZLERİ AK PARTİYİ ZİYARET ETTİ

REHABİLİTASYON MERKEZLERİ AK PARTİYİ ZİYARET ETTİ

 

 

Fethiye’ de hizmet veren rehabilitasyon merkezleri Ak Parti İlçe Başkanı Turgay ÖZTÜRK’ ü makamında ziyaret etti. Partinin yeni taşındığı binasına hayırlı olsuna tüm kurumlardan temsilciler katıldı.

Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu psikolojik danışman Salih DÜNDAR 2020 Ak parti yönetim kadrosuna ilçe başkan yardımcısı, sivil toplum kuruluşları ve halkla ilişkiler başkanı olarak getirilmişti. Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu Muğla İl Başkanı ve Ege Bölgesi Rehabilitasyon Merkezleri Başkan yardımcılığını sürdüren DÜNDAR parti yönetim konusunda bölgemiz engellilerin eğitimi ile ilgilenen sektörün en büyük temsilcisi olarak halkın sesi olmaya da devam ediyor.

Nursel Özdemir Kurumları müdür ve müdür yardımcılarının olduğu ziyarette Saygın Özel Eğitim müdürü Mehmet DEMİRCİ ve Son Atılım Özel Eğitim müdürü Hakan GÖKCEN Ak Parti İlçe Başkanı Turgay ÖZTÜRK’ e yeni hizmet binasına hayırlı olsun temennilerinde buldular.  Başkan ÖZTÜRK; Ziyaretten dolayı memnun olduklarını engelli kardeşlerimizin her türlü eksikliklerinde yardımcı olacaklarını belirtti. Ayrıca yönetimde yer alan Salih DÜNDAR’ ın da sektörünüz ile ilgili her konuda sizlere yardımcı olacağını biliyor ve yeni binamızda sizlerle ile birlikte vatandaşımıza daha iyi hizmet için çalışmaları sürdüreceğiz” dedi.