FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 15-06-2022 13:00

Platformun toplantısına Zehra Kuleli Beach ev sahipliği yaptı

Fethiye Birlik ve İyilik Platformu’nun aylık toplantısı, yarımada üzerinde bulunan Zehra Kuleli Beach’te gerçekleştirildi.

Platformun toplantısına Zehra Kuleli Beach ev sahipliği yaptı

 

 

Fethiye Birlik ve İyilik Platformu’nun aylık toplantısı, yarımada üzerinde bulunan Zehra Kuleli Beach’te gerçekleştirildi.

 

Organize edilen programa Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Fethiye İlçe Müftüsü Kamil Oktay, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve bazı sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri katıldı. Toplantı kapsamında gençlerin kötü alışkanlıklardan nasıl kurtulabilecekleri üzerine istişarelerde bulunuldu.

 

Fethiye Birlik ve İyilik Platformu’nun her ay gerçekleştirdiği toplantıya bu ay, Zehra Kuleli Beach ev sahipliği yaptı. Fethiye’nin en gözde plajlarından olan işletmede yapılan toplantıda gençlerin kötü alışkanlıklarından nasıl uzak korunacağı yönünde değerlendirmelerde bulunuldu.

 

Fethiye Birlik ve İyilik Platformu Dönem Başkanı Mustafa Ertan yaptığı açıklamada, “Fethiye Birlik ve İyilik Platformu olarak aylık toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Bu aylık toplantımızı da Sayın İbrahim Kurt’un mekanında yapıyoruz. Kendilerine ev sahipliği yaptığından dolayı teşekkür ediyoruz. Toplantımız her ay gündem maddesi ile gerçekleşiyor. Bu ay ki gündem maddemiz ise gençlerin kötü alışkanlıklardan kurtulması noktasında. Gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarmak için neler yapabiliriz konusunda istişarelerde bulunacağız. 25’e yakın STK temsilcisi arkadaşlar ile bir araya geldik. Onlarla değerlendirmelerde bulunacağız. İyilik ise bizim temamız. Bu toplantının hayırlara vesile olacağına inanıyorum. Gençlerle sürekli iç içeyiz. Gençlerin kendilerini geliştirmeleri gerekiyor. Ahlaki noktada eksikleri var. Bu konuda zararlı alışkanlıklardan kendilerini korumaları gerekiyor. Doğru kişilerden doğru bilgiler öğrenmeleri gerekiyor. Bu yönde yegane kaynaklar Kuranı Kerim ve Peygamberlerimizdir” dedi.