GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-11-2021 15:24   Güncelleme : 27-11-2021 15:24

Pazar esnaflarının sorunlarını aktardı

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, seçim çalışmaları kapsamında İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban’ı makamında ziyaret etti.

Pazar esnaflarının sorunlarını aktardı

 

 

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, seçim çalışmaları kapsamında İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban’ı makamında ziyaret etti. Pazar esnafının sorunlarını aktaran Başkan Adayı Duru, seçildikleri takdirde tüm siyasi partilerle diyalog halinde olacaklarını söyledi.

 

Oda seçimlerine sayılı zaman kalırken; Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İyi Parti İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban’ı ziyaret eden Başkan Adayı Duru, seçim çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler aktardı.

 

Ziyarette konuşan Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Emin Duru, “İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Sayın Ali Fatih Çoban’ı ziyaret ettik. İlçe başkanımızla pazarlarımızın ve esnaflarımızın sorunları hakkında istişareler yaptık. Esnaflarımızın teveccühü ile bu göreve seçilirsek her zaman başkanımızla irtibat halinde olacağız. Genç ve dinamik başkanımıza ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Başkan Adayı Emin Duru ve ekibine başarılar dileyen İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.