FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 21-11-2020 14:13   Güncelleme : 21-11-2020 14:13

Pasha Haktan Koç ve DJ Cem Berk  İle 90’lar Programı İle Bu Akşam Canlı Yayındalar

Pasha Haktan Koç ve DJ Cem Berk, pandemi sürecinde evde kalanlara eğlence ve moral olmak için #evdeçaltürkiye sloganı ile bu akşam canlı yayında 90’lar programı yapacaklar.

Pasha Haktan Koç ve DJ Cem Berk  İle 90’lar Programı İle Bu Akşam Canlı Yayındalar

Önüne geçilemeyen Koronavirüs salgını nedeniyle, dün akşam itibariyle ülke genelinde yeni önlemler başlamıştı.

Bugün itibariyle akşam saat 20.00’dan, ertesi gün saat 10.00’a kadar sürecek kısmi sokağa çıkma uygulaması da başlayacak. Bu akşam evde kalacak vatandaşlara sanatçılardan moral desteği geldi.

Fethiye’nin tanınmış sanatçısı Pasha Haktan Koç, DJ Cem Berk ile birlikte bu akşam evde kalmak zorunda olanlara, #evdeçaltürkiye sloganı ile internet ortamından 90’lar programı düzenleyecek.

“Evde kalan insanlarımıza moral olalım, insanlarımız evde kalsın diye bu geceyi düzenliyoruz” diyen Pasha Haktan Koç, “Evde Kal Türkiye diyerek, pandemi sürecinde evde kalan insanlarımıza eğlence ve moral olması için bu akşam 90’lar programı yapacağız.

Dj Cem Berk ve ben, pandemi döneminde insanlara evlerinde en azından bir nebzede olsa moral olmaya çalışıyoruz. Evde Çal Türkiye ve Evde Kal Türkiye” dedi.

Pasha Haktan Koç ve DJ Cem Berk’in 90’lar programı bu akşam saat 21.00’de Pasha Haktan Koç’un sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.