TURİZM
Giriş Tarihi : 25-06-2020 15:01   Güncelleme : 26-06-2020 12:45

Pandemi Sürecinde Tatil Yapılır Mı ?

Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serap Ülkü Özdemir ve Serap Ülkü Medya A.Ş. Danışmanı Sayın Serdar Cemal Süzeroğlu'nun da katılmış olduğu Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Kültür Sanat Muhabirleri Derneği tarafından organize edilen ve ilki 12 Mart tarihinde Ankara’da Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz’un katılımıyla gerçekleştirilen “Medya Kültür Sanat ve Turizm Buluşmaları” etkinliğinin ikincisi 24-25-26 Haziran Tarihlerinde Antalya’da gerçekleştiriliyor.

Pandemi Sürecinde Tatil Yapılır Mı ?

Anadolu’nun çeşitli illerinden Antalya’ya gelen gazeteciler 3 gün boyunca koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirlerden sonra Haziran ayında başlatılan yeni normalleşme sürecinde nasıl tatil yapılır sorusunun cevabını arıyor. Programın ilk gününde açılış toplantısı Konyaaltı Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

 

Perge’deki Tiyatroyu Gezen İlk Ekip Oldular

Bu sabah (25 Haziran Perşembe) saat 08.00’dan itibaren Antalya’da Kale içi, Perge ve Oliympus gezileri düzenlenmeye başlandı. İlimiz Hatay’ı temsilen geziye katılan Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Abdullah Temizyürek ile HGC Başkan Yardımcısı ve HD Medya Genel Koordinatörü Talip Köleoğlu Perge’de bulunan ve restorasyon süreci tamamlanan tiyatroyu gezen ekibin içinde yer aldılar.