FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 03-01-2022 13:45   Güncelleme : 03-01-2022 13:45

Özavcı ve Mutaf, Başkan Adayı Aygan’ın listesinde

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası genel kurulu, 19 Ocak Çarşamba günü Aymes Hotel’de yapılacak. Kongre öncesinde başkan adaylarından Sezgin Aygan, yönetimde yer alan isimleri açıklamaya devam ediyor.

Özavcı ve Mutaf, Başkan Adayı Aygan’ın listesinde

 

 

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası genel kurulu, 19 Ocak Çarşamba günü
Aymes Hotel’de yapılacak. Kongre öncesinde başkan adaylarından Sezgin Aygan, yönetimde yer alan isimleri açıklamaya devam ediyor.

 

Pazar esnaflarından Adem Mutaf ve Ali Özavcı’nın yönetiminde yer alacağını duyuran Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Sezgin Aygan, çalışmalarını aralıksız sürdüklerini kaydetti. Sevilen esnaflardan oluşan ekibi ile seçim hazırlıklarına devam ettiklerini belirten Başkan Adayı Aygan, tüm esnaflara eşit bir hizmet sunacaklarının altını çizdi.

 

Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Adayı Sezgin Aygan yaptığı açıklamada, “Fethiye Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Odası genel kurulu, 19 Ocak Çarşamba günü Aymes Hotel’de yapılacak. Ekibimle birlikte çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Pazar esnaflarımızın sorunlarını yakından biliyoruz. Bunların nasıl çözüleceği konusunda da bilgi sahibiyiz” dedi.

 

Açıklamasını sürdüren Başkan Adayı Aygan, “Semt pazarlarımızın sevilen isimlerinden Adem Mutaf ve Ali Özavcı yönetim listemde yer alacak. Çalışkan ve sevilen isimlerle yol yürümeye devam ediyoruz. Göreve seçildiğimiz takdirde ayrım yapmadan hizmet edeceğimizin sözünü veriyorum. Yaşanılan sıkıntıların ortadan kaldırılması adına özverili bir çalışma yürüteceğiz. Bunun yanında meslek odaları ve resmi kurumlarla sürekli istişare halinde olacağız” ifadelerini kullandı.