MİLAS TÜRK
Giriş Tarihi : 16-10-2020 18:58   Güncelleme : 16-10-2020 18:58

Ortak akılla yönetilen bir Milas için çalışmalıyız!

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, Deva Partisi’ne ziyarette bulundu. Ortak akılla yönetilen bir Milas vurgusu öne çıktı.

Ortak akılla yönetilen bir Milas için çalışmalıyız!

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat ve beraberinde; CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, CHP Milas İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Milas Belediye Başkan Yardımcıları ve Milas Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti. Ziyaret kapsamında önümüzdeki dönemde Milas’a yapılacak hizmetler doğrultusunda istişarelerde bulunularak, çalışmalar hakkında görüş alışverişi yapıldı.

Başkan Tokat siyasi parti ziyaretleri kapsamın da Deva Partisi Muğla Kurucu İl Başkanı Mehmet Tolga Keskin ile bir araya geldi. Yeni kurulan bir yapılanmaları olduğunu belirten Keskin, Belediye Başkanımız ile ortak paydada buluşarak Milas için hizmet edeceklerini belirtti. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, yeni görevinde Başkan Keskin ve ekibine başarılar dileyerek, hayırlı olsun dedi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretler, hediyelerin verilmesi ve fotoğraf çekimleriyle noktalandı.

Deva Partisi Muğla İl Başkanı Tolga Keskin;

Bin Bilsekte, Bir Bilene Danışacağız

Sayın Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın ziyareti bizi mutlu etmiştir. Görüşmelerimiz de Milas için yapılacak her güzel şeyde kamu yararına olan tüm çalışmalara destek vereceğiz. Olması gereken hizmetlerde ise çözüm önerilerimizi sunacağız. Daha iyi bir Milas İçin ekibimiz sahaya iniyor. Biz Bin bilsekte, Bir bilene danışacağız. Milas’ta Süt üreticilerinin, Zeytincilerin, Çitçilerin ve birçok konuda sorunları bulunan Milaslı hemşerilerimiz bulunuyor. Milas’ın Sorunlarını Milaslılarla birlikte çözeceğiz dedi