ORTACA
Giriş Tarihi : 01-09-2020 10:40   Güncelleme : 01-09-2020 10:40

Ortaca Belediyesi Yol Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

Ortaca  Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri cadde ve sokaklarda parke ve asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Mahallerimizde otuz kişi çalışanımız ile çalışmalarını sürdüren ekipler, vatandaşın mağdur olmaması için aralıksız olarak tam kadro sahada çalışmalarına devam ediyor.İlçemizde bulunan yollarda  planlamalar dahilinde  200.000 metrekare kilitli parke  döşeme çalışmalarının bir bölümü biterken , geri kalan yollar için planlamalar devam ediyor.

Ortaca Belediyesi Yol Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

 

Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalışmaları Devam Ederken Asfalt Çalışmalarımızda Aralıksız Devam Ediyor...

Ortaca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına  devam ederken, geçtiğimiz aylarda  Arıkbaşı, Dereköy, Cumhuriyet, Karaburun, Dalyan ve Gölbaşı Mahallelerimizde 39.000 metrekare asfalt çalışmalarını tamamlayarak, Beşköprü Mahallesi 134, 136, 138, 139, 141, 142 ve bağlılarında 11.000 metrekare parke  taşı döşeme çalışmalarına  başladı.

 Beşköprü Mahallesinde devam eden çalışmaları  Ortaca Belediye Başkanımız Alim Uzundemir, Başkan Yardımcımız Musatafa Kara , Meclis Üyemiz Sebahi Yılmaz yerinde inceledi.Ardından Beşkörü Mahallesindeki çalışmaları mahalle muhtarı Selim Aynalı  ile birlikte değerlendiren Ortaca Belediye Başkanımız  Alim Uzundemir mahalle halkı ile sohbet ederek istek ve önerilerini dinledi.

Yapılan asfalt çalışmalarından büyük memnuniyet duyan mahalle sakinleri; “Belediye Başkanımız Alim Uzundemir’in yapmış olduğu bu asfalt hizmetinin ardından sokaklarımızdaki bozuk yollardan kurtulacağız.Yağmurların başlamasından önce başlatılan hızla devam eden  çalışma çok iyi oldu. Burada Şehit Piyade Asteğmen Ünal Daka İlkokulu ve Ortaokulunda okuyan öğrenciler , öğretmenler ve velilerde yağmurda geçilmez durumda olan yolların yapılması ile rahata kavuşacaklar.Başkanımıza mahallelerimizde yaptığı bu çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Vatandaşların memnuniyetinden mutluluk duyduğunu ifade eden Ortaca Belediye Başkanımız Alim Uzudemir “Ortaca  Belediyesi olarak göreve başladığımız zaman kırsal, kent merkezi ayrımı gözetmeden hem kırsaldaki hizmetleri hem de merkezdeki hizmetlerimizi dengeli bir şekilde yürütecek çalışmalar yaptık. Tüm müdürlüklerimiz vatandaşlarımıza hizmet götürebilmek adına sahada gece, gündüz demeden çalışmaktadırlar. Yaklaşan kış ayı dolayısıyla çalışmalarımızı biraz daha sıklaştırıp, mesaimizi arttırmış durumdayız. Beşköprü mahallemizde, Fen İşleri Müdürlüğümüzün yapmış olduğu yol çalışmalarını inceledik. Ekiplerimize yoğun iş temposu içinde, özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum . Buradaki çalışmalarımızı en kısa zamanda tamamlayarak, planlamalar dahilindeki  çalışmalarımıza devam edeceğiz.’’ dedi.