ORTACA
Giriş Tarihi : 14-01-2020 14:28

Ortaca Belediyesi tarafından başlatılan 2. el pazarına yoğun katılım

Ortaca Belediyesi tarafından başlatılan 2. el pazarına yoğun katılım

Ortaca Belediyesi tarafından başlatılan 2. el pazarına yoğun katılım

Ortaca Belediyesi tarafından başlatılan ve ikincisi gerçekleştirilen “Ortaca 2.El Pazarı” yoğun katılımla 12.01.2020 Pazar günü Demokrasi ve Şehitler Meydanında gerçekleştirildi.

 

Ortaca Belediyesi 2. El eşyaları tüketiciyle buluşturduğu Ortaca 2. El Pazarı, 12 Ocak 2020 tarihinde Demokrasi ve Şehitler Meydanında gerçekleştirildi. Panayır havasında geçen etkinlikte 2. el eşya sahipleri eşyalarını tüketicilerin beğenisine sundular.

 

2.El Pazarını ziyaret eden Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir ve belediye meclis üyesi İsmail Milat standları inceleyip, katılımcılar ile sohbet ettiler.Yoğun bir katılımın olduğunu ve olumlu görüşlerin kendilerini memnun ettiğini dile getiren Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir

‘’Bizler ekonomimizi canlandırmak , evde bulunan atıl durumdaki eşyaların geri dönüşümlerini sağlamak için Ortaca 2. El Pazarı yapmaya başladık.Buradaki kalabalıktan anlaşılıyorki Ortaca 2. El Pazarını kurmak ile doğru bir adım atmışız. Bundan sonra Ortaca 2 El Pazarımızı her ayın ikinci pazarı gerçekleştirerek geleneksel hale getireceğiz. Tüm katılımcılara ve vatandaşlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum’’dedi.