EĞİTİM
Giriş Tarihi : 17-06-2022 23:48

ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN

ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN

ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile 100 bin öğrenciye karne hediyesi dağıtılacağını duyurdu.
Ara tatil döneminde tüm yurt çapında 50 bin öğrenciye MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin hediyesi olarak “ODAK 2023” dağıtan Ülkü Ocakları, bu kapsamda yaz tatilinde de öğrencilerin okul dönemlerinde başarı sağlamaları amacıyla yine “ODAK 2023” dağıtacak.
Ülkü Ocakları bu hediye vasıtasıyla öğrencilerin hem tatillerini verimli geçirmesi hedefliyor hem de yeni dönem eğitim öğretim hayatında başarılı olmaları için bir adım olarak planlanıyor. Bu kapsamda ise tam 100 bin öğrenciye “ODAK 2023” Anlayarak Hızlı Okuma yazılımı hediye edilecek.
Karnesini alan öğrenciler fotoğrafını ulkuocaklari.org.tr adresindeki karne hediyem linkine mail adresleriyle beraber göndererek hediyelerine ulaşabilecek.
Ülkü Ocaklarına ait resmi internet sitesindeki hazırlanan foruma karnesinin fotoğrafını gönderen öğrencilere 2 bin TL değerindeki 3 aylık “ODAK 2023” Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı kodu ücretsiz olarak mail üzerinden iletilecek.
Sosyal medya üzerinden yapılan gündem çalışması ile duyurulan #KarneHediyem başlığına yüzlerce paylaşım yapıldı.