SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 27-08-2020 15:01   Güncelleme : 27-08-2020 15:01

NURSEL ÖZDEMİR  KURUMLARINDAN SEYDİKEMER KAYMAKAMINA ZİYARET 

Nursel Özdemir Özel Eğitim Kurumları kurucusu Salih Dündar, Kemer Nursel Özdemir kurum müdürü Bahtiyar Baranlıoğlu ve kurum psikolojik danışmanı Yeşim Tırpanla birlikte Seydikemer İlçe Kaymakamlığına yeni atanan Syn. Ahmet Güneri’ yi ziyarette bulundu. Kuruluşundan bu yana özel eğitim gereksinim ihtiyacı olan öğrencilere eğitim veren kurum Seydikemer ilçesinin köklü kuruşları arasında yer almaya devam etmektedir.

NURSEL ÖZDEMİR  KURUMLARINDAN SEYDİKEMER KAYMAKAMINA ZİYARET 

Nursel Özdemir Kurumlarını ağırlayan Syn. Kaymakam Ahmet Güneri rehabilitasyonların bölgede çok önemli yeri olduğunu ve verdikleri hizmetin önemine değindi. Seydikemer İlçesinde engelli olduğu halde eğitimden yararlanamayan bireylerin bu hizmetten haberdar edilmesini ve topluma kazandırılması gerektiğini vurguladı. Engellilerin sosyal hakları konusunda bilinçlendirilmesini ve Nursel Özdemir olarak saha çalışmalarında engelli ailelerinde bu konuda bilgi verilmesi gerektiğini dile getirdi. Engelli bireylere verilen özel eğitim hizmeti için her daim destek vereceklerini, ilerleyen dönemlerde kurum ziyaretlerinde bulunacağını açıklayarak ortak projelerde çalışmalara her zaman açık olduklarını vurguladı. Nursel Özdemir Kurumları kurucu müdürü Salih Dündar' a ve Kemer Nursel Özdemir Kurum Müdürü Bahtiyar Baranlıoğlu ve kurum psikolojik danışmanı Yeşim Tırpan’ a' e teşekkür etti.  
Ziyaretler sonrası Nursel Özdemir Kurumları kurucu müdürü Salih Dündar şunları dile getirdi: " Syn. Kaymakamımız Ahmet Güneri’ nin rehabilitasyon merkezlerinin öneminin bilmesi, çalışmalarımızın farkında olunmasından oldukça memnun olduğunu dile getirdi. Syn. Kaymakamımızdan ilerleyen dönemlerde kurumumuzu ziyaret sözü aldık. Bizleri makamında ağırladığı için Syn. Kaymakamımız Ahmet GÜNERİ’ ye çok teşekkür ediyor yeni göre yerinde başarılarının devamını diliyoruz” dedi.