FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 13-10-2020 11:45   Güncelleme : 13-10-2020 11:45

NURSEL ÖZDEMİR KURUMLARINDA EVDE EĞİTİM

Milli eğitim bakanlığınca düzenlenen yazıya göre Nursel Özdemir Kurumları, evinden çıkamayan bedensel engelli bireylere evde fizyoterapi eğitimi vermeye devam ediyor. Buna göre, destek almasına karar verilen bireyler, evlerinde fizyoterapi eğitiminden faydalanabiliyor.

NURSEL ÖZDEMİR KURUMLARINDA EVDE EĞİTİM

Nursel Özdemir Kurumları kurucusu Salih DÜNDAR “Nursel Özdemir Kurumları Fethiye ve Seydikemer bölgesinde özel eğitim faaliyetlerine devam etmektedir. Fethiye’de bulunan Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi , Elit Nursel Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Seydikemer’de bulunan Kemer Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurumumuzda özel eğitim gereksinimli bireylerin yanı sıra destek ihtiyacı olan bireylere de eğitim vermeyi sürdürüyoruz.

Prep uzmanlarımız, Odyoloğumuz, Duyu bütünleme uzmanlarımız ve psikologlarımız ile Muğla’nın en büyük ve kapsamlı kurumuyuz. MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Özel Eğitim Kurumları Yönetmeliği’nde yapılan düzenleme kapsamında, engelli bireyler için evde fizyoterapi hizmeti başlattı. Böylelikle bedensel engeli nedeniyle eviden çıkamayacak durumda olan bireyler için evde destek eğitimi almaları imkanı sağlandı. Bizde yönetmelik yayınlandığından bu yana evde fizyoterapi eğitimi vermeye devam ediyoruz. Fizyoterapistlerimiz seansa giderken gerekli tüm önlemlerini almaktadır.

Bu konuda da ailelerimizin ve evde fizyoterapi eğitiminden yararlanmak isteyen velilerimizin içi rahat olsun. Çünkü sizin sağlığınız bizim için çok önemli. Özel gereksinimli bireylere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri her zaman arayabilirsiniz.” Dedi.