FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 01-05-2021 15:10   Güncelleme : 01-05-2021 15:10

Narkotikten Gece Yarısı Operasyonu

Narkotikten Gece Yarısı Operasyonu

Narkotikten Gece Yarısı Operasyonu

 

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, yaptığı başarılı çalışmalara her gün bir yenisini daha eklerken gece yarısı yapılan bir operasyonla eroin uyuşturucu maddesi sattığı bildirilen A.P. isimli şahsı kıskıvrak yakalandı.

Edinilen bilgilere göre Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalarda A.P isimli şahsın birçok kişiye uyuşturucu satışı yaptığı bilgilerine erişilip, şahıslar gerekli takibe alınarak gece yarısı düzenlenen operasyonla kıskıvrak yakalandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından bu sabah adli mercilere sevk edildiği bildirildi.

 

Gece yarısı Polisleri gören A.P. teslim olmak yerine kaçmaya başlayınca Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerinin kovalaması sonucu kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. A.P.’nin üzerinden ise toplumun korkulu rüyası olan Eroin uyuşturucu maddesi ele geçirildi. Ayrıca sokağa çıkma kısıtlamalarını ihlal ettikleri gerekçeleriyle idari cezai yaptırım da uygulandığı bildirildi.