GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-02-2020 15:08

MÜSİAD 2.BÖLGE SEKTÖREL GRUP İŞ GELİŞTİRME TOPLANTISI FETHİYE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MÜSİAD 2.Bölge Sektörel Grup İş Geliştirme Toplantısı; MÜSİAD Fethiye şubesi ev sahipliğinde MÜSİAD Denizli ,Muğla ve Bodrum Şubelerinin katılımları ile Fethiye Aksazlar Lebi Derya Restaurant da gerçekleştirildi.

MÜSİAD 2.BÖLGE SEKTÖREL GRUP İŞ GELİŞTİRME TOPLANTISI FETHİYE’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MÜSİAD 2.Bölge Sektörel Grup İş Geliştirme Toplantısı hakkında değerlendirme yapan Fethiye MÜSİAD  başkanı Kemal TUFAN; “Birinci bölge olarak Bu bölgedeki MÜSİAD,  Muğla,  Denizli,  Fethiye şubeleri olarak bugün Fethiye MÜSİAD ev sahipliğinde bir iş geliştirme toplantısı düzenledik. Arkadaşların tanışıp kaynaşması kendi arasında işbirliklerini arttıra bilmesi için düzenlediğimiz toplantıların bu sene ilkini Fethiye'de gerçekleştiriyoruz. Ben bunun için başkanlarıma ve ekibimize teşekkür ediyorum” dedi.

Denizli MÜSİAD şubesi de toplantıya kalabalık olarak katılım gösterdi.

 MÜSİAD Denizli Başkanı Mehmet AKGÜN yaptığı değerlendirmede “Denizli'den geliyoruz ve 11 iş adamları ile birlikte. Bölgesel toplantısını biz Denizli'de daha önce yapmıştık. Bu ikincisinide Fethiye'de ilk defa yapıyoruz. Maksadımız bölgesel işbirliğini artırmak birbirimizle olan alışverişi arttırmak iş geliştirmek o yüzden buradayız. Ben ev sahipliği için başkanlarıma çok teşekkür ederim. İnşallah toplantımız hayırlı olur. Böyle organizasyonların sürekli devamı içinde diğer bölgeleri de arttırarak hem bölgesel hem de ihracat. Yurtdışında çalışmalarımız İnşallah devam edecek” dedi.

MÜSİAD 2.Bölge Sektörel Grup İş Geliştirme Toplantısına katılım iş adamları tarafından yoğun ilgi gördü. Toplantıda iş birliği konusunda birçok konuya yer verildi. Toplantı hakkında düşüncelerini dile getiren MÜSİAD Muğla  Başkanı  Av. Kazım DEMİR “Bizde Muğla MÜSİAD şubesi olarak katılıyoruz buraya. Farklı ölçeklerdeki farklı sektörlerdeki ortak 3 Büyük ölçekli tüm iş adamlarımızı bir araya getirerek burada birbirleri ile işleri geliştirmelerine,  ufuklarının açılması amacıyla bu toplantıları düzenliyoruz. Küçük çaplı olarak Denizli bu işe önderlik etti ve başladı. Geçen yaz Muğla'da yapmıştık bu işi. Ben bereketli olmasını diliyorum işadamlarımız için güzel bir çalışma olmasını diliyorum Herkese teşekkür ediyorum” dedi.