MİLAS TÜRK
Giriş Tarihi : 16-10-2020 17:46   Güncelleme : 16-10-2020 17:51

Muhammet Tokat'tan Ak Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Emin Çelik: "Halkımızın büyük desteğiyle seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Millete hizmetkar olmaya geldik’ şeklindeki söylemi bizim Milas siyasetinde belirleyeceğimiz ana düsturdur."

Muhammet Tokat'tan Ak Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP İlçe Başkanı İlgin Göktepe ile beraberindekiler, Milas Ak Parti İlçe Başkanı Emin Çelik ve yönetim kurulu üyelerine 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

İlçe Başkanı Emin Çelik: "Halkımızın büyük desteğiyle seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Millete hizmetkar olmaya geldik’ şeklindeki söylemi bizim Milas siyasetinde belirleyeceğimiz ana düsturdur. 
Hamasetten ziyade, siyasetin başladığı bir dönemin başladığını başkanımıza ve Milas kamuoyuna buradan açıklıyorum. Milaslıyı ve Milas’ın daha müreffeh yarınları için getirecek her projeyi gerek bakanlık, gerek genel müdürlük nezdinde her türlü çalışmaya ortağım. Milas paydamız kutsalımız, çocuklarımız bu coğrafyada yaşayacaklar. Onun için ben her türlü hamasetten uzak, güzel bir siyasi dönemin başladığını hissediyorum ve başkan beyde de aynı enerjiyi görüyorum. Nazik ziyaretlerinden ötürü Belediye Başkanımız nezdinde Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatına da teşekkür ediyorum."