DALAMAN
Giriş Tarihi : 21-04-2021 15:05   Güncelleme : 21-04-2021 15:05

Muhammet Karakuş Basın Açıklaması

Muhammet Karakuş Basın Açıklaması

Basın Bildirisi

Son zamanlarda, Dalaman için hevesle ve var gücüyle çalışan ekibimizin arasına nifak sokarak, birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışanların hayallerindeki rant çarkını kurmak için “Dalaman halkına hizmet peşindeyiz” diye kamuflaj yaparak sahte hesaplardan yazı ve yorum paylaşanları biliyor ve yakından takip ediyoruz. Özellikle çevre olgusunun geçerli olduğu bu zamanda, Dalamanı yağmalatmayacağız ve asla talan etmelerine izin vermeyeceğiz!

Ayrıca halkın kafasını karıştırmak için Dalaman için onaylanan ve kesinleşen Kayacık sahilindeki millet bahçesinin, Kille koyunun, Golf ve spor alanlarının, iptal olduğu gibi tamamen gerçek dışı paylaşımlar yapanlar; her zaman hayallerinin altında kalacaklardır. Onlar Dalaman halkının değil kendi rantlarının peşindelerdir.

Dalaman halkımıza söz verdiğimiz daha nice projelerimiz kesinleşmiş olup yakın zamanda inşaatına başlanacaktır. Günlüklük kent ormanı, Kapukargın termal tesisleri, kayacık balıkçı tekneleri için iskeleler, sarsala plajımızın yenilenmesi gibi bizim takip ettiğimiz projelerin hepsi Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Çevre Şehircilik bakanlığı, Tarım bakanlığı, sayın İl Başkanımız, Milletvekillerimiz ve ilgili kurumların onayladığı ve takip ettiği projelerdir.

Bölgemizde doğayı koruyarak 12 ay turizm için sivil toplum kuruluşları, çevreci dernekler ve odalar ile birlikte hareket etmekteyiz. Bölgemizin turizmdeki hak ettiği payı almasını sağlayacak, bölgemizde istihdamı arttıracak ve bölgemize Katma değer sağlayacak doğa dostu projelerimizi çok yakında siz vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.

Bu süreçte Ekibimizin Moral ve motivasyonunu bozarız umuduyla, sahte hesaplardan yazı yazanlara destek nihayetinde aynı zaman diliminde çeşitli kulisler, aktiviteler yapanların aynı zihniyet olduğunu çok iyi biliyor ve yakından takip ediyoruz ama hiçbir şansları olmadığını bilsinler.

Dalaman Belediye Başkanı

Muhammet Karakuş