MİLAS TÜRK
Giriş Tarihi : 08-09-2020 16:58   Güncelleme : 08-09-2020 16:58

Mugla’nın Milas ilçesinde Temayül Yoklaması Yapıldı

Mugla’nın Milas ilçesinde Temayül Yoklaması Yapıldı

Mugla’nın Milas ilçesinde Temayül Yoklaması Yapıldı

 

 

Ak Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acarın Istifasının ardından ilçe teşkilatında temayül yoklamasına gidildi.  Temayül yoklamasına bölge koordinatörü İzmir milletvekili Mahmut Atilla kaya Ak Parti Muğla il Başkanı Kadem Mete ve il yönetim kurulu üyeleri katıldı. Temayül öncesi konuşan ilçe başkanı Fahri Acar Ak partide hizmet gönül işidir biz aldığımız bayrağı bizden sonra gelecek arkadaşlarımıza devrediyoruz. Bundan sonrada bize verilecek görevleri layıkıyla yapmaya gayret göstereceğim dedi.

Muğla Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete ise Milasta Belediye Başkanlığının Çok Az Farkla Kaybedildiğini Ama bir dahaki secimde yatağanda olduğu gibi tek seferde alınamasada ikinci seferde alınabileceğini ifade ederken önümüzdeki secimde belediye başkanlığını kazanmak için teşkilâtın azami gayreti göstereceğine inandığını söyledi.

Bölge Koordinatörü Izmır milletvekili Mahmut Atilla Kaya ise Şunları Söyledi : İlçe Başkanı fahrettin Acar Bize iş ve özel hayatı sebebiyle görevine devam etmeyeceğini söyledi hatta tamamen siyasetten çekileceğini ifade etti. Ama biz kendisine genç ve dinamik bir partili olduğu için farklı görevlerde bulunmasını istedik. Bundan sonraki dönemde partimizde milasta muğla'da kendisinden azami istifade edecektir. Ifadelerini kullandı.

Daha sonra Bölge Koordinatörü Izmır millet vekili Mahmut Atilla Kaya ve Muğla il başkanı Kadem Mete eski ilçe başkanları ve belediye meclis üyeleriyle tek tek görüşerek değerlendirmede bulundular.  Daha sonra temayül için teşkilat üyeleri oylarını kullandı. Haber hazırlanırken   oy sayımı devam ediyordu