GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-05-2021 21:33   Güncelleme : 03-05-2021 23:04

MUĞLANIN AYDINLIK YÜZÜ MUÇEV DEN BİR TERTEMİZ HALK PLAJI DAHA

Muğla’nın aydınlık yüzü olan MUÇEV yine başarılı bir çalışmaya daha imza atıyor.

MUĞLANIN AYDINLIK YÜZÜ MUÇEV DEN BİR TERTEMİZ HALK PLAJI DAHA

Kendisini çevreci diye adlandıran bazı odaklar MUÇEV’i karalamaya devam ediyor. Yassıcalar’da kaçak yapıyı yıllardır görmeyen bu odaklar bu kez de yıllardır şikayet edilen Karataş Plajı’ndaki çöp dağlarını da göremediler. MUÇEV yepyeni bir düzen getirmeye hazırlanırken, yine MUÇEV’i hedef göstermeye çalıştılar. Yeni düzenlemeler aileleri mutlu ederken, bu odaklar mutlu olamadılar. 
Muğla’nın aydınlık yüzü olan MUÇEV yine başarılı bir çalışmaya daha imza atıyor. Çöp dağlarının içinde kalan Karataş Plajı, tertemiz hale getirilip ücretsiz halk plajı haline geliyor. Ailelerin hijyenik, mutlu şekilde bir gün geçirebileceği bir yer oluşturmak için Karataş Plajı’nda çalışmalar başladı. 
Muğla’da bünyesindeki plajlarda yaptığı düzenlemeler ile vatandaşların yüzünü güldüren MUÇEV, çevre kalitesini arttırmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.  Sosyal medya üzerinden uzun bir süredir çöplerden dolayı vatandaşların yoğun şekilde şikayet ettiği Karataş Plajı için çalışmalar başlatan MUÇEV, burayı tertemiz hale getirerek girişin ücretsiz olduğu halk plajı haline getiriyor. 
İnsan sağlığının en ön planda olacağı Karataş Plajı’na girişin ücretsiz olacağı öğrenilirken plajlarda sunulan yiyecek içecek hizmetleri de özel plajlara kıyasla çok daha uygun fiyatlarla temin edilebilecek. Ayrıca şemsiye ve şezlonglar plajı kullanmak isteyen vatandaşlarında rahatça hareket edebilecekleri şekilde düzenlenecek. 
Özellikle ailelerin yüzünü güldürecek bir plaj olması için titiz çalışma yürüten MUÇEV, bugüne kadar diğer plajlarda da tam not aldı.