SEYDİKEMER TÜRK
Giriş Tarihi : 24-10-2020 13:31   Güncelleme : 24-10-2020 13:31

Muğla Miletvekili Mehmet Yavuz Demir Seydikemer'de

Muğla Miletvekili Mehmet Yavuz Demir Seydikemer'de

AK PARTİLİ VEKİL DEMİR, "SEYDİKEMER DAHA MODERN HALE GELECEKTİR"

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Seydikemer'de muhtarlarla birlikte toplantı düzenledi. Toplantıya Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz de katıldı. Milletvekili Demir, "Çalışkan bir belediye başkanımız ve ilçe başkanımız var. En kısa zamanda Seydikemer daha yaşanılabilir modern bir hale gelecektir" dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir Tufanlar Dinlenme Tesisinde Seydikemerli muhtarlarla bir araya geldi. Düzenlenen toplantıya; AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, AK Parti Seydikemer Gençlik Kolları Başkanımız Ramazan Sıtkı Ülker, Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkan vekili Halil Aydın ve muhtar heyeti, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır,Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası BaşkanI Mehmet Hadi Çakıroğlu Süt Birliği Başkanı Turgut Tokmak ve AK Parti Fethiye ve Seydikemer İlçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Sosyal mesafeye dikkat edilerek gerçekleşen toplantıda AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, muhtarlara tek tek söz vererek sorunları dinleyip gerekli birimlerle irtibat sağladı.
 Milletvekili Mehmet Yavuz Demir Seydikemer'in sorunlarının çözümü için ilgili birim ve bürokratlarla irtibatta olduklarını kaydederek şunları söyledi: "Seydikemer ile ilgili sorunları en kısa zamanda çözüme kavuşturacağız. Gerekli birimle ve bürokratlarla iletişim halindeyiz. Seydikemer bizim için değerli bir ilçe. Çalışkan bir belediye başkanımız ve ilçe başkanımız var. Seydikemer'e  gönül vermiş, Seydikemer'i seven kardeşlerimiz inşallah en kısa zamanda Seydikemer daha yaşanılabilir modern bir hale gelecektir" dedi.
Toplantının ardından Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve diğer yetkililer, Seydikemer Gerişburnu Mahalle muhtarının vefat eden kardeşine taziyede bulundu. Daha sonra 150 yataklı Seydikemer Devlet Hastahanesinin inşaatını incelediler.