MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 06-10-2020 15:36   Güncelleme : 06-10-2020 15:36

Muğla Genelinde 1173 Durağın Montajı Tamamlandı

Muğla Büyükşehir Belediyesi 13 ilçede vatandaşların ulaşım hizmetlerinden düzenli bir şekilde yararlanabilmesi için bugüne kadar 1173 durak montajı gerçekleştirdi.

Muğla Genelinde 1173 Durağın Montajı Tamamlandı

Muğla Büyükşehir Belediyesi sorumluluk ve yetki alanında bulunan yol güzergâhları ve toplu taşıma hizmeti yapılan yollar üzerinde durak çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi il genelinde vatandaşların ulaşım hizmetlerinden yararlanırken rahat bir ortamda beklemelerini sağlamak, her türlü hava koşullarında toplu taşıma araçlarına sıkıntı yaşamadan erişmeleri için durak çalışmalarına devam ediyor.

Durak yerleri için arazi çalışmaları yapılarak ilgili kurumlardan görüşlerin alınması, mülkiyet sorunlarının çözülmesi, yer zeminin ayarlanması gibi işlemlerinin tamamlanmasının ardından 600 adet durağın da montajı 13 ilçede yapılacak. Büyükşehir Belediyesi bugüne 1173 durak montajı yapan Büyükşehir Belediyesi mevcutta bulunan ve deforme olan durakların yenilenmesinin yanı sıra, vatandaşlardan ve muhtarlardan gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç olan noktalara da yeni duraklar monte etmeye devam edecek.