SPOR
Giriş Tarihi : 23-08-2021 10:12   Güncelleme : 23-08-2021 11:40

Muğla Boks İl Seçmeleri yapıldı

Muğla Boks İl Seçmeleri, geçtiğimiz hafta sonu yapıldı. 18-24 Eylül tarihleri arasında Zonguldak’ta gerçekleşecek olan Nuri Eroğlu Büyük Erkek ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda ilimizi 57 kilogramda; Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena’dan Songül Ayten temsil edecek.

Muğla Boks İl Seçmeleri yapıldı

Muğla Boks İl Seçmeleri, geçtiğimiz hafta sonu yapıldı. 18-24 Eylül tarihleri arasında Zonguldak’ta gerçekleşecek olan Nuri Eroğlu Büyük Erkek ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda ilimizi 57 kilogramda; Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena’dan Songül Ayten temsil edecek.

Konu hakkında açıklamada bulunan Fethiye Gençlik ve Spor Kulübü Arslan Fight Arena Evren Arslan yaptığı açıklamada, “2020 Tokyo Olimpiyatları’nda alınan 1 altın Busenaz Sürmeneli ve 1 gümüş Busenaz Çakıroğlu bizleri çok memnun etti. Kulübümüz her branşta aktif olup bilgili ve belgeli antrenörlerle spor yapmaya ve yaptırmaya çalışıyoruz. Biliyorsunuz ki yarım hoca kişiyi imandan eder yarım antrenör ise sağlığından eder” ifadelerini kullandı.

Açıklamasını sürdüren Arslan, “Amacımız ulusal ve uluslararası arenada İstiklal Marşımızı herdaim okutup ailesine ,vatana ve millete hayırlı sporcular yetiştirmek. Bunun için ilk ayağı olan il şampiyonamızı tamamladık şimdi sırayla  Türkiye Şampiyonası ve uluslararası yarışmalara sıra gelecek. Bu maratonu en iyi sonuç ile tamamlayacağız ayriyeten Türkiye Boks Federasyon Başkanımız Eyüp Gözgeç’e ve Boks İl Temsilcimiz Yusuf Işık’a ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim” dedi.