FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 15-04-2021 15:52   Güncelleme : 15-04-2021 15:52

MTURK TV’DE GÜNDEM ÖZEL’İN KONUĞU SPEED NET OLDU…

MTÜRK TV Gündem Özel Programında Serap Ülkü Özdemir’in konuğu Speed Net Yönetim Kurulu Başkanı Özge Deveci ve Bölge İletişim Sorumlusu Nilüfer Urhan oldu.

MTURK TV’DE GÜNDEM ÖZEL’İN KONUĞU SPEED NET OLDU…

 

 

23 şubat 2017 yılında Dalaman’da hizmet vermeye başlayan Speed Net sağlam adımlarla yoluna devam ediyor. Serap Ülkü Özdemir’in sunduğu gündem özel programında konuşan  Yönetim Kurulu Başkanı Özge Deveci “Tatil bölgesi olmasına rağmen internet alt yapısı olmayan yerlere airlink frekans yöntemiyle faaliyet vermeye başladık. Amacımız alt yapı olmayan yerlere de internet erişimi sağlamak. 2020’de Telekom la anlaşma yapıp tüm Türkiye’ye  birlikte erişim sağlamaya başladık. Speed net Dalaman’da kendi yatırımıyla alt yapıya geçti. Dalaman’da 30 km’lik bir bölgeye alt yapı çekme planlandı, şu ana kadar 10 km’si tamamlandı. Altını çizerek  söylemek istiyorum “Yerli ve Milli” bir kuruluştur Speed Net. Speed Net Yönetim Kurlu Başkanı Özge Deveci kurumunun patenti kendilerine ait olduğunu belirtti.

İletişim sorumlusu Nilüfer Urhan ise “Ekip olarak kalabalık bir işletmeyiz. 20 tane personelimiz bulunmakta. Dalaman, Ortaca, Muğla ve Yatağan’da şubelerimiz bulunmakta, bölgede ki en büyük internet servis sağlayıcısıyız. Ekip çalışması ve takım ruhunu firmaların isteklerine yönelterek tam ve etkin çözümler üretmekteyiz” dedi.