FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 14-06-2022 14:16   Güncelleme : 14-06-2022 18:04

Mobilyacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetiminden Başkan Karaca’ya ziyaret

Mobilyacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kıymet Korkmaz beraberinde 2. Başkan Süleyman Topuz ile yönetim kurulu üyeleri Kazım Karasel ve Yasin Navruz ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında ziyaret ettiler.

Mobilyacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetiminden Başkan Karaca’ya ziyaret

 

Mobilyacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğii Başkanı Kıymet Korkmaz beraberinde 2. Başkan Süleyman Topuz ile yönetim kurulu üyeleri Kazım Karasel ve Yasin Navruz ile birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında ziyaret ettiler.

 

Sohbet havasında geçen ziyarette Mobilyacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kıymet Korkmaz, faaliyetleri hakkında Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya bilgiler aktardı. Fethiye’nin ekonomik hayatına önemli bir katkı sağladıklarının altını çizen Dernek Başkanı Korkmaz, hedeflerinin mobilya sektörü içerisinde yer alan esnafların sorunlarına çözüm bulmak olduğunu,  Muğla'nın  Fethiye ilçesini mobilya sektöründe bayan olarak  önderlik yapabilmek için ve mobilyacılığın daha iyi yerlere getirmek için  elinden gelenin en iyisini yapacağını vurguladı.

 

Mobilyacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kıymet Korkmaz, "Fethiyede mobilyacılar sitesi kurulmasını istiyoruz bu yönde araştırmalar ve çalışmalar yapıyoruz. Kadın başkan olmak özellikle mobilyacıların başında olmak benim için onur vericidir. Kadınlarımıza mobilya sektöründe istihdam sağlamaya çalışıyoruz." dedi.

 

Ziyarete teşekkür eden Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca,  Mobilyacılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğii Başkanı Kıymet Korkmaz ve yönetimine başarılar diledi.