FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 07-04-2021 12:39   Güncelleme : 07-04-2021 12:39

MKYK ÜYESİ HIDIR AK PARTİ FETHİYE İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

MKYK ÜYESİ HIDIR AK PARTİ FETHİYE İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

MKYK ÜYESİ HIDIR AK PARTİ FETHİYE İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

 

AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi sonucunda, Muğla’yı temsilen Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyeliğine seçilen Dr. Mehmet Nil Hıdır, AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı ve yönetimine  teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı’na teşekkür ziyaretinde bulunan MKYK Üyesi Dr. Mehmet Nil Hıdır; geçtiğimiz dönemlerde il başkanlığı ve milletvekilliği görevlerinde de yer almıştı. 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hıdır, AK Parti 7. Olağan büyük kongresi sonucunda, Muğla’yı temsilen MKYK üyeliğine seçildi. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, gençlik ve kadın kolları yöneticilerinin yer aldığı ziyaret hoş sohbetler edilerek öngörüde bulunuldu.

 

 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk yaptığı açıklamada, “Sayın Mehmet Nil Hıdır, hem ilçe başkanlığı hem de milletvekilliği görevlerinde bulundu. 7. Olağan Büyük Kongremizde, Muğla’yı temsilen Merkez Karar Yönetim Kurulu’na seçilmiş olmasından mutluyuz. Ankara’da genel kurul sonrasında kendilerine tebrik etme fırsatı buldum. Nazik ziyareti için teşekkür ediyoruz ve görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

 

 

 

Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Dr. Mehmet Nil Hıdır açıklamasında, “Fethiye başta olmak üzere tüm Muğla’ya yapılacak güzel hizmetlere, hep beraber vesile oluruz. Vatandaşlarımızın bizlerden beklentisi ve yapılacak işlerimiz çok fazla. Ne yazık ki seçimlerde, Fethiye’de beklediğimiz sonucu alamadık. Vatandaşlarımızın iradesine sonuna kadar saygılıyız. İktidar olmanın sorumluluğuyla, ülkemiz için elimizden geleni yapmaya gayret göstereceğiz. İcra makamı değiliz, icra makamımız il ve ilçe başkanlarımızdır. Sayın Genel Başkanımızın bizlere verdiği tüm görevleri hakkıyla yerine getirmek üzere; hem Muğla’ya hem de Türkiye’nin diğer illerine hizmet götürmeye çaba harcayacağız” dedi.