MİLAS TÜRK
Giriş Tarihi : 14-07-2021 13:33   Güncelleme : 14-07-2021 13:33

MİTSO'DAN LEVENT BÖREK VE PASAPORT PİZZA'YA "HOŞGELDİNİZ" ZİYARETİ

Milas Ticaret ve Sanayi Odası, Halil Bey Bulvarında 16 Haziran'da açılan Pasaport Pizza ile 20 Haziranda açılan Levent Börek işyerlerini ziyaret ederek kutladı ve hayırlı işler dileğinde bulundu. MİTSO'nun da üyesi olan iki işyerini ziyaret eden MİTSO, "Milas'a hoşgeldiniz" dedi.

MİTSO'DAN LEVENT BÖREK VE PASAPORT PİZZA'YA

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile odanın Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu; Pasaport Pizza, Levent Börek ve Pomelon alışveriş merkezindeki Altınyıldız Classics işyerinin yöneticiliğini yapmakta olan Mehmet Köroğlu'nu ziyaret ettiler. Pasaport Pizza'nın ve Levent Börek'in Milas'a çok farklı iki lezzet kattığını belirten MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer "Pomelon'daki Altınyıldız Classics'ten sonra Milas'a iki yeni işyeri kazandırdınız. Açılan her yeni işyeri bizi mutlu ediyor. Her yeni işyeri üretim demek. Her yeni işyeri istihdam demek. Her yeni işyeri odamıza üye demek. Milas'a hoşgeldiniz. Sizi kutluyor ve başarılar diliyorum. Milas'a iki farklı lezzet kazandırdınız" diye konuştu.

            Pasaport Pizza ve Levent Börek işyerlerinin yöneticisi Mehmet Köroğlu, ziyareti nedeniyle Reşit Özer ve Kazım Sarıoğlu'na teşekkür etti. Pasaport Pizza'nın çok özel bir pizza türü olduğunu anlatan Mehmet Köroğlu, "Bu pizzayı hazırlamak için her gün taze hamur kullanmak gerekiyor. Bunun için bir soğuk hamur odası yaptık... Levent Börek'in üretim merkezi ise Adana. Adana'daki merkezde 200 kişi çalışıyor. Hazırladıkları börekleri Adana'dan tüm Türkiye'ye dağıtıyorlar. 1968 yılında kurulan Levent Börek'in Türkiye genelinde 168 şubesi var. Bu şubelerden 7'si üst seviyede 'class' sınıfında ve bunlardan birisi de Milas şubemiz. Burada ayrıca çikolatalı tatlımız var. Özel hazırlanmış Belçika çikolatası kullanıyoruz. 8 çalışanımızla müşterilerimizi memnun etmek istiyoruz. Pasaport Pizza ise ilk kez İzmir'in Pasaport semtinde 1968 yılında açılmış. Bugün Türkiye genelinde 80 şubesi var... Böylesine iki lezzeti Milaslıların hizmetine sunmaktan biz de çok mutluyuz. İleride yapacağımız yenilikler de var. 5 motosikletle telefonlarla gelen siparişlerin dağıtımını yapıyoruz" dedi.