GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-09-2021 17:37   Güncelleme : 13-09-2021 17:37

Milli Böksör Alcu’dan Göktepe’ye teşekkür ziyareti

Avrupa Altın Kemer Şampiyonası karşılaşmasında rakibini ilk rauntta mağlup ederek, altın kemeri Fethiye’ye getiren milli boksör Kubilay Alcu, kendisine destek olan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe’yi ziyaret etti ve başarısını paylaştı.

Milli Böksör Alcu’dan Göktepe’ye teşekkür ziyareti

Avrupa Altın Kemer Şampiyonası karşılaşmasında rakibini ilk rauntta mağlup ederek, altın kemeri Fethiye’ye getiren milli boksör Kubilay Alcu, kendisine destek olan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe’yi ziyaret etti ve başarısını paylaştı. Başarılarından dolayı Alcu’yu tebrik eden Göktepe, “Kubilay kardeşimiz gelecek vaat eden bir sporcu... Başarılarından dolayı kutluyotrum. Maddi manevi her zaman yanında olmaya devam edeceğim” diye konuştu.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Cafer Ağa Spor Salonu’nda düzenlenen Avrupa Altın Kemer Şampiyonası’nda, Gürcü rakibi Paata Varduaashvili’yı ilk rauntta nakavt ile mağlup eden Kubilay Alcu, Avrupa Altın Kemer Şampiyonluğunu elde etmişti.  Başarılı sporcu, Fethiye dönüşünde coşkulu bir kalabalık eşliğinde karşılanmış ve konvoy halinde şehir turu atmıştı. Milli boksör Alcu, sponsorlarından Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe’yi ziyaret ederek başarısını paylaştı.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe yaptığı açıklamada, “Kubilay Alcu, sıfırdan gelerek kendisini yetiştiren ve aldığı üst düzey başarılarla göğsümüzü kabartan bir sporcu arkadaşımız. Biz elimizden geldiğince destek vermeye çalıştık. İlerleyen günlerde de vermeye devam edeceğiz. Tüm Fethiye halkının böyle cevherlerin arkasında olup destek vermeleri  gerekiyor düşünüyorum. İnşallah Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını  da kazanırsak  genç ve amatör sporcularımızın da yanında olacağız” şeklinde ifadeler kullandı.

Elde ettiği başarıya kadar süren zorlu süreçte Tezcan Göktepe’nin maddi manevi her zaman yanında destekçisi olduğunu ifade eden Kubilay Alcu da “Beni hiçbir zaman yalnız bırakmayanlar içerisindeydi. Bana inandılar ve güvendiler. Şükürler olsun ki bende onları hiçbir zaman mahcup etmedim ve kemeri Fethiye’ye getirdim. Hedefimiz her zaman büyük” diye konuştu.