MİLAS TÜRK
Giriş Tarihi : 27-06-2022 17:11   Güncelleme : 27-06-2022 18:18

MİLAS’TA ÜRETİCİLERE MAKİNE VE EKİPMAN DESTEĞİ

MİLAS’TA ÜRETİCİLERE MAKİNE VE EKİPMAN DESTEĞİ

MİLAS’TA ÜRETİCİLERE MAKİNE VE EKİPMAN DESTEĞİ
AK PARTİLİ DEMİR: “ÜRETİCİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Muğla’da Tarım ve Orman Bakanlığını Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi projesi kapsamında bin 56 üreticiye, makine ve ekipman dağıtımı devam ediyor. 
Dağıtım törenine katılan AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, hükümet olarak üreticilerin her zaman yanında olduklarını ifade etti. 
AK Parti İl Başkanı Mete de makine ve ekipman dağıtımının hayırlı olmasını diledi. 

Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Milas ilçesinde gerçekleştirilen dağıtım töreninde, 342 üreticiye makine ve ekipmanları dağıtıldı.
Milas Ziraat Odası’nda düzenlenen törene AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, İl Başkanı Kadem Mete, Tarım ve Orman İl Müdürü Barış Saylak ve üreticiler katıldı.
Törende konuşan AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, hükümetin üreticilere her alanda desteğinin artarak devam ettiğini söyledi.
Üreticilerin her zaman yanında olduklarını belirten Demir, “İlimiz genelinde Tarım ve Orman Bakanlığımızın başvuran üreticilerimize yönelik makine ve ekipman hibelerimizi Milas’ta 342 çiftçimize törenle dağıttık. Hükümetimizin her alanda üreticilerimize destekleri artarak devam ediyor.” diye konuştu.
Etkinlik, üreticilere makine-ekipman dağıtımı ile son buldu.
İl Başkan Kadem Mete de Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında sözleşme imzalanan Milaslı 342 çiftçiye İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce hibe edilen ekipmanların hayırlı olmasını diledi.