FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 12-05-2021 22:11   Güncelleme : 12-05-2021 22:11

Mhp Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura'dan Bayram Mesajı

Mhp Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura'dan Bayram Mesajı

Bize bu senede Cennet vatanımızda özgür, huzurlu,camilerimizden ezan sesinin dinmediği, gönderden bayrağımızın inmediği bir Ramazan ay ı nasip ettiği için yüce Allah a sonsuz şükürler olsun. Tuttuğunuz oruçların ve ettiğiniz duaların kabul olması dileğiyle bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.
Gelecek bayramlarda yeryüzünde zülüm ve adaletsizliğin son bulmuş olması en büyük arzumuzdur. Bu vesile ile Doğu Türkistan da, Filistinde hiçbir vicdanın kabul etmeyeceği zülümlerin bir an önce son bulmasını niyaz ediyor, bu zülmü yapanları ve sessiz kalanları en ağır şekilde kınıyorum.
Tüm dünyanın bir başka belası haline gelen covid 19 salgınının bir an önce son bulması da bir diğer arzumdur. Bu salgın sebebiyle zorlu bir süreçten geçen başta esnaflarımız, turizimcilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza bayram sonrasında hayırlı işler bol kazançlar dilerim. Temennim o ki hep birlikte tedbirlere uyarak, düşüşe geçen bu salgından tez zamanda kurtulacağız.
Salgın hastalıkların, zulümlerin, kan ve göz yaşının olmadığı daha nice bayramlara sevdiklerimizle birlikte erişebilmemiz dileğiyle. Baramımız Kutlu Olsun.