MUĞLA TÜRK
Giriş Tarihi : 22-01-2022 11:45   Güncelleme : 22-01-2022 11:45

Mete, kurucu il yönetim kurulu üyeleriyle buluştu

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, kurucu il yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. İl Başkanlığında gerçekleşen buluşmada, günün anısına İl Başkanı Mete tarafından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2002 seçimlerinde kullanılan fotoğrafı hediye edildi.

Mete, kurucu il yönetim kurulu üyeleriyle buluştu

 

 

ily:"Times New Roman",serif">AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, kurucu il yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. İl Başkanlığında gerçekleşen buluşmada, günün anısına İl Başkanı Mete tarafından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2002 seçimlerinde kullanılan fotoğrafı hediye edildi.

 

İl Başkanı Mete, buluşmaya dair yaptığı açıklamada, "Yirmi yıldır girdiği her seçimden alnının akıyla çıkmış, milletimizin gönlündeki müstesna yerini hep korumuş olan partimizin kurucu il yönetim kurulu üyeleri ile buluşmak istedik. Türkiye çaresizlik içerisinde bin bir türlü sorunla mücadele ederken milletin umudu olarak ortaya çıkan AK Parti bugün hala aynı inanç ve kararlılıkla yoluna devam ediyor. O zor dönemlerde Sayın Cumhurbaşkanımıza yol arkadaşlığı eden kıymetli büyüklerimizle buluştuk. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hayatını kaybeden tüm üyelerimize de Allah’tan rahmet, sağlık sorunları nedeniyle aramızda olamayan üyelerimize de acil şifalar diliyorum" ifadelerini kullandı.