GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-10-2021 20:05   Güncelleme : 02-10-2021 20:05

Marmaris’i keşfediyorlar

Hakkari’nin Çukurca ilçesinden, üniversite sınavına hazırlanan ve motivasyon için Marmaris’e gelen gençler cip safari ile Marmaris’i keşfe çıktı.

Marmaris’i keşfediyorlar

Hakkari’nin Çukurca ilçesinden, üniversite sınavına hazırlanan ve motivasyon için Marmaris’e gelen gençler cip safari ile Marmaris’i keşfe çıktı.

Otelde kahvaltı sonrası gençlerle bir araya gelen AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, “Önünüzde zorlu bir dönem var. Bugün burada sizleri bir nebze olsun motive etmeye çalışıyoruz. Şimdi keyfinize bakın. Hadi gençler harekete geçelim. Marmaris’in güzellikleri sizleri bekliyor” dedi.

Sabah otelde edilen kahvaltının ardından ciplerle Marmaris’in kırsal mahallerine doğru yola çıkan gençler gün batımına kadar toprak yollarda maceranın ve eğlencenin tadını çıkarttı.

Dört çeker arazi araçlarıyla önceden belirlenen güvenli parkurlarda yol alan gençler, gönüllerince eğlendi. Araç içinde su savaşı yapıp çalan hareketli müzikler eşliğinde eğlenen gençler, belirlenen noktalarda öğle yemeği molasıyla yorgunluk attı. Animatörler, yemek molası sonrası müzikler eşliğinde gençleri coşturarak beraber dans ve halay çekti. Tur sırasında özellikle Turgut Şelalesi ve Kızkumu’na hayran kaldıklarını belirten Çukurcalı gençler, “Marmaris’te ikinci günümüz. Daha şimdiden Marmaris’in her köşesinin ayrı bir cennet olduğunu keşfettik. Bize bu motivasyon turunu sağlayan herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

Çukurcalı gençlere tur süresince eşlik eden, Cumhur İttifakı üyesi MHP Marmaris İlçe Teşkilat Başkanı İbrahim Bolatkıran, “Böylesine parıldayan gençlerimiz için ne yapsak azıdır” dedi.