MARMARİS
Giriş Tarihi : 21-07-2021 10:58   Güncelleme : 21-07-2021 10:58

MARMARİS KAYMAKAMI AKSOY HALK’LA YÜZ YÜZE BAYRAMLAŞTI

Coronavirüs Pandemisi’nin Türkiye de başladığı 11 Mart 2020’den bu yana; alınan tedbirler ve yapılan uygulamalarla Türkiye’nin  en başarılı merkezi kabul edilen, Muğla’nın Marmaris ilçesinde, 2 yıl aradan sonra oldukça sıcak bir bayramlaşma yaşandı.

MARMARİS KAYMAKAMI AKSOY HALK’LA YÜZ YÜZE BAYRAMLAŞTI


                Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy ev sahipliğinde, Kurban Bayramı’nın birinci gününde Öğretmenevinde gerçekleşen resmi bayramlaşma töreni; ilk kez bu kadar samimi, ilk kez bu kadar politikadan uzak bir ortamda gerçekleşti.
                Kutlamada;  Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Marmaris Garnizon Komutanı ve Aksaz Deniz Üs Komutanı Tuğamiral İbrahim Kurtuluş Sevinç, Marmaris İlçe Emniyet Müdürü Oktay Kapsız, Marmaris İlçe Jandarma Komutanı Murat Çam, Marmaris İlçe Sağlık Müdürü İmran İnce, Marmaris İlçe Tarım ve Orman Müdürü Nejmettin Kaya, Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mutlu Ayhan,  Akparti  Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, MHP Marmaris İlçe Başkanvekili İbrahim Bolatkıran ve CHP İlçe Başkanı Zekican Balcı da konuk oldu.
                Resmi kutlama sonrası Kaymakam Aksoy güne; Marmaris Emniyet Müdürlüğü, Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı, Devlet Hastanesi ziyareti, Şehit ve Gazi aileleri ziyaretleri , Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Marmaris’in karayoluyla tek giriş noktası olan Çetibeli Jandarma Karakolu ziyaretleriyle devam etti.
                 Aynı gün akşam üstü Atatürk Meydanında bulunan Coronavirüs Aşı İstasyonu’ndaki çalışanlarla da bayramlaşan Marmaris Kaymakamı Aksoy; günün yorgunluğuna rağmen Kaymakamlık lojmanına sahil yürüyüş yolundan yürüyerek  ve vatandaşlarla bayramlaşarak gitti ve günü tamamladı.