FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 22-04-2022 14:15

Makamlar öğrencilere bırakıldı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya ile Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan makamlarını bir günlüğüne öğrencilere devrettiler.

Makamlar öğrencilere bırakıldı

 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya ile Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan makamlarını bir günlüğüne öğrenciler Haberleri">öğrencilere devrettiler.

 

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya makamını Karaçulha Şehit Mustafa Gökdal İlkokulu öğrencileri Gökay Sezgin, Erva Gündüz ve Esmanur Sülük’e devretti. Okul Müdürü İlknur Başaran ve Sınıf Öğretmeni Murat Kürşat Koç eşliğinde gerçekleşen programda öğrenciler; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevlilerinden bölgede toplam kaç okul, öğrenci ve öğretmen olduğunun bilgisine ulaştılar.

 

EMNİYET MÜDÜRÜ AYHAN, EMNİYET TEŞKİLATI HAKKINDA BİLGİLER AKTARDI  

Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, makamını Cumhuriyet İlkokulu 4-A Sınıfı öğrencileri İsmail Çakılı ve Berru Ulu isimli öğrencilere bıraktı.

 

Sınıf Öğretmeni Nermin Şahin eşliğinde Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan’ı ziyaret eden öğrenciler İsmail Çakılı ve Berru Ulu; daha önceden hazırlamış oldukları sordular. Emniyet Müdürü Ayhan da emniyet teşkilatı hakkında öğrencilere bilgiler aktardı.

 

Temsili devir töreninin ardından Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerine hediyeler takdim etti.