ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 23-08-2021 13:29   Güncelleme : 23-08-2021 13:29

Kuran Kursunda talihsiz olay

​​​​​​​Fethiye’de bulunan 15 Temmuz Şehitleri Kuran Kursu’nda öğrenim gören 15 yaşındaki Ahmet A. isimli öğrencinin bir anlık dalgınlık ile 2. kattan düştüğü öğrenildi. Fethiye İlçe Müftülüğü’nden edinilen bilgilere göre öğrencinin sağlık durumunun iyi olduğu ve tedavisinin devam ettiği belirtildi.

Kuran Kursunda talihsiz olay

Fethiye’de bulunan 15 Temmuz Şehitleri Kuran Kursu’nda öğrenim gören 15 yaşındaki Ahmet A. isimli öğrencinin bir anlık dalgınlık ile 2. kattan düştüğü öğrenildi. Fethiye İlçe Müftülüğü’nden edinilen bilgilere göre öğrencinin sağlık durumunun iyi olduğu ve tedavisinin devam ettiği belirtildi.

15 Temmuz Şehitleri Kuran Kursu’nda öğrenimini sürdüren Ahmet A. isimli öğrencinin, dengesini kaybederek 2. kattan düştüğü bildirildi. Olayın ihbar edilmesi üzerine Kuran Kursuna sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlileri, öğrenciye ilk müdahalesini olay yerinde yaptı. Ahmet A. daha sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.  

Fethiye İlçe Müftülüğü’nden alınan bilgilere göre Ahmet A.’nın genel sağlık durumunun iyi ve bilincinin açık olduğu ifade edildi. Fethiye Devlet Hastanesi’nde öğrencinin genel tetkiklerinin ardından tedavisinin devam ettiği açıklandı. Başarılı öğrencinin yaşadığı talihsiz olay, ailesi ve arkadaşlarında büyük üzüntü yarattı.