SPOR
Giriş Tarihi : 18-11-2021 11:04   Güncelleme : 18-11-2021 11:04

Kulüp Başkanı Bakırcı’dan, Soydemir’e teşekkür

Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, takıma desteklerinden dolayı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’e teşekkürlerini sundu. Bakırcı ve Soydemir, Fethiyespor’un bir marka olduğunu vurguladılar.

Kulüp Başkanı Bakırcı’dan, Soydemir’e teşekkür

 

 

Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, takıma desteklerinden dolayı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’e teşekkürlerini sundu. Bakırcı ve Soydemir, Fethiyespor’un bir marka olduğunu vurguladılar.

 

Kulüp tesislerinde gerçekleşen açıklamada Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ve yönetim kurulu üyeleri; ilk olarak antrenman öncesinde teknik heyet ve futbolculara başarı dileklerini ilettiler. Fethiyespor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel yaptığı açıklamada, “Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Mehmet Soydemir kulübümüze en çok destek olan kurumların başında geliyor. Kulübümüz adına teşekkür ediyorum. İnşallah sezon sonunda hep birlikte sevineceğiz” diye konuştu.

 

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir açıklamasında, “Fethiyespor, Fethiye’nin tanıtım objesidir. Lokman Hekim Esnaf Hastanesi olarak geçmişte olduğu gibi bugün de desteklerimizi sürdüreceğiz. Fethiyespor’u başarısından dolayı tebrik ediyorum. Geçmişte de çok önemli çok başarılar yakaladık. Yeniden aynı başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum. Fethiyespor’un tüm maçlarına biletimi alıp geliyorum” dedi.

 

Desteklerinden dolayı Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir’e teşekkür eden Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, “Başkanımızdan ne zaman yardım istesek,   Fethiyespor’un yanında olduğunu gösterdi. Geçtiğimiz süreçte kulübümüzün en zor zamanlarında, Lokman Hekim Esnaf Hastanesi yardımımıza koştu. İnşallah diğer kurumlar da Fethiyespor için ellerinden geleni yaparlar. Tek hedefimiz gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutup, spora teşvik etmek. Mehmet Başkanımızın yakında oda seçimi var. İnşallah hayırlısı olsun” şeklinde ifadeler kullandı. 

 

Fethiyespor Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Osman Kurtuluş, “Fethiyespor’a sponsorluk anlamında Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nin çok büyük katkıları var. Son 2 yılda üst düzey destekler verdiler. Yüksek borçların olduğu dönem yaralara merhem oldular. Takımın bu hale gelmesinde önemli katkıları var. Mehmet Başkanımızın, hepimizin bir özlemi var. 1. Lig heyecanını hepimiz tattık. Stada girmek için taraftarlar birbirleri ile yarışıyordu. Marka değeri çok yükselmişti. Bu birlik ve berberlik içinde inşallah 1. Lige çıkacağız. Tüm Fethiye esnafı bize destek oldu. Fethiyespor ortak yapımız” şeklinde konuştu.