BODRUM
Giriş Tarihi : 03-04-2021 20:52   Güncelleme : 04-04-2021 14:22

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Bodrumu Ziyaret Etti

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Bodrumu Ziyaret Etti

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Bugün Bodrumdaydı. Bodrum Ziyaretinde Bakan'a Refakat Eden Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen Programla İlgili Şunları Söyledi : 

Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy ile Torba'da devam eden altyapı çalışmalarını inceledik. Bodrum'un altyapı sorununu büyük ölçüde bitirecek çalışmalar, hızla ilerliyor. Sayın Bakanımız çalışmaları çok yakından takip ediyor. Sayın Bakanımızla gün boyu süren çalışmalarımızda Bodrumumuz'un önemli konularını da enine boyuna konuştuk. Sanayi Sitesi ve Stadyum altında olduğu düşünülen hipodromun gün yüzüne çıkarılmasından, turizm bölgelerinin imar planlarına, liman ve denizcilerimizi rahatlatacak çok önemli çalışmalardan Bodrum turizmine kadar çok geniş yelpazede fikir birliğine vardık. Sayın Bakanımızla birlikte ayrıca Yokuşbaşı'nda temel kazısı sırasında ortaya çıkan 2400 yıllık lahitinde açılışını gerçekleştirdik.

Devletimizin Bodrum'a çok önem verdiğini görmek, bizleri motive ediyor. Halkımız ve devletimizin el ele vermesiyle Bodrum gerçek kimliğini bulacak, sorunlar tarih olacak. Sayın Bakanımıza Bodrum'a verdiği önem ve çalışmaları titizlikle takip ettiği için çok teşekkür ederiz. Güzel günler Bodrumumuz'un olacak. Dedi.