DALAMAN
Giriş Tarihi : 06-05-2021 14:37   Güncelleme : 06-05-2021 14:37

Koylar ve ekolojik turizm konuları görüşüldü

Koylar ve ekolojik turizm konuları görüşüldü

Koylar ve ekolojik turizm konuları görüşüldü

 

Dalaman Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Özkan Kılavuz, Muğla Valisi Orhan Tavlı’yı makamında ziyaret etti. Yaklaşık iki saat süren ziyarette Dalaman koyları, Likya Yolu ve ekolojik turizm faaliyetleri hususunda görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Dalaman Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Özkan Kılavuz, Muğla Valisi Orhan Tavlı’ya ziyarette bulundu. Kooperatif Başkanı Özkan Kılavuz ve Vali Tavlı, Dalaman koyları, Likya Yolu ve ekolojik turizm faaliyetleri konusunda istişare gerçekleştirdiler. Kılavuz, ekolojik turizm ile Dalaman’ın hızlı bir ivme kazanacağını vurguladı.

 

Ziyaret hakkında değerlendirmelerde bulunan Dalaman Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Özkan Kılavuz, “Muğla Valimiz Sayın Orhan Tavlı ile Dalaman Kapıdağ Yarımadası ve Dalaman koyları ile bölgedeki tarihi Likya yolu ile bölgede alınacak kararlar için ekolojik turizm ile ilgili yaklaşık iki saate varan görüşme gerçekleştirdik. Bu gelişmeyle bölgemizdeki ekolojik turizm ile Dalaman olarak daha hızlı bir ivme kazanacağına şüphemiz yoktur. Sayın Valimize misafirperverliği için teşekkür ediyoruz” dedi.