KÖYCEĞİZTÜRK
Giriş Tarihi : 10-09-2020 16:43   Güncelleme : 10-09-2020 16:43

Köyceğiz'de Denetimlere Devam Ediliyor

Tüm Türkiye’de gerçekleştirilen En Kapsamlı Koronavirüs Tedbirlerin Denetimleri Köyceğiz'de de Devam Ediyor.

Köyceğiz'de Denetimlere Devam Ediliyor

Yapılan açıklamada; "Vatandaşların toplu olarak bulunduğu/bulunabileceği yerler (pazaryerleri, sahiller vb.) ile kafe, restoran vb. yeme içme ve eğlence mekânlarında; Koronavirüs salgınıyla mücadele amacıyla Sağlık Bakanlığı Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi ile İçişleri Bakanlığının ilgili Genelgeleriyle belirlenen kurallara ve alınan tedbirlere uyulması hususundaki denetimler ilçemiz Köyceğiz’de de devam etmektedir.

İçişleri Bakanlığı'nın Covid-19 'dan korunma ve yayılmasını önleme tedbirleri ve ülkemiz genelinde yürütülen eş zamanlı denetimler kapsamında İlçe Kaymakamımız Erdinç Dolu önderliğinde, Köyceğiz Belediye Başkan V. Fatih Ölemez, İlçe Toplum Sağlığı ve ilgili kurum yetkilileri ile birlikte İlçemiz Köyceğiz’de kamu kurumları, lokantalar, iş yerleri ve vatandaşlara yönelik en kapsamlı Kovid-19 tedbirleri denetimlerini gerçekleştirdik.

İlçemizdeki işletmelerin Covid-19 tedbirlerine uygunluğunu değerlendirdik. Tüm hemşehrilerimin devam eden pandemi sürecinde ilk günkü ciddiyetle tüm kurallara uymalarını önemle rica ediyor, iş yerlerine denetimlerin devam edeceğini belirtmek istiyoruz."denildi.