KÖYCEĞİZTÜRK
Giriş Tarihi : 05-01-2021 21:10   Güncelleme : 05-01-2021 21:23

Köyceğiz Belediyesine Yapılacak Araç Hibesine '' Red Oyu ''

Köyceğiz Belediyesine Yapılacak Araç Hibesine '' Red Oyu ''

Köyceğiz Belediyesi Meclisi 2021/Ocak Ayı Olağan Meclis toplantısını yapmak üzere 05.01.2021 Salı günü saat 15.oo’da Belediye Toplantı Salonunda 2021 yılının ilk Meclis Toplantısı, Gündem maddelerinin görüşülmesi ile başlayıp oy birliği ile karara bağlanarak son buldu Başkan CEYLAN," 2021/ Ocak ayı meclis toplantısında alınan kararların İlçemiz için hayırlara vesile olmasını temenni eder, 2021 yılının ülkemize; kardeşlik, huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini dilerim. ”dedi.

Toplantıda görüşülen maddeler arasında  İlçede ikamet etmekte olan Burç KIRATLI' nın "Binek Hizmet Aracı" olarak Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere Belediyeye araç hibe etme isteği konusu görüşüldü.

Bu Maddenin görüşülmesi sonrasında Yapılan oylamada CHP ve İP partili Belediye Meclis üyeleri red oyu kullandılar.Köyceğiz Belediyesine yapılan araç bağışını hiçbir gerekçe göstermeden reddettiler.Köyceğiz Belediyesinin araç parkına kazandırılacak olan bu aracı reddetmenin nedeni'ni açıklama gereği bile hissetmediler. Ak Parti meclis üyeleri ise konuyla ilgili takdiri köyceğiz halkına ve kamuoyuna bırakıyoruz açıklamasını yaptılar.