FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 30-03-2021 15:18   Güncelleme : 30-03-2021 15:18

KIRMIZI ÇİZGİMİZİ ÇEKİYORUZ

İçişleri Bakanlığı tarafından yaya önceliği konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla başlatılan ‘Yayalar Kırmızı Çizgimiz’ projesine Fethiye de destek  verdi. Yaya önceliği konusunda farkındalık yaratmak için Kaymakamımız Sayın Eyüp Fırat başkanlığında kurum amirlerinin katılımıyla yaya yollarına Kırmızı Çizgimizi Çektik

KIRMIZI ÇİZGİMİZİ ÇEKİYORUZ

 

İçişleri Bakanlığı tarafından 2021 yılı süresince yürütülecek olan ‘Yayalar Kırmızı Çizgimiz’ etkinliği Fethiye’de de karşılık buldu. Trafikte yayaların geçiş üstünlüğüne dikkat çekmek amacıyla başlatılan ‘Yayalar Kırmızı Çizgimiz’ projesi kapsamında Fethiye Kaymakamlığı, Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Gazi İlkokulu Eski Emniyet Müdürlüğü önünde etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve öğrenciler katıldı.

 

 

“YAYALAR KIRMIZI ÇİZGİMİZ!”

İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan projeye destek verdiklerini ve trafikte yayaların öncelikli olduğunu kaydeden Kaymakam Eyüp Fırat, ‘Yayalar kırmızı çizgimiz!’ dedi ve daha sonra yaya şeridindeki beyaz çizgilerden birini temsili olarak kırmızıya boyadı.