SİYASET
Giriş Tarihi : 24-05-2022 16:01

KİM BU BAĞIMSIZ ADAY?

KİM BU BAĞIMSIZ ADAY?

KİM BU BAĞIMSIZ ADAY?

Devlet Partisi Genel Başkanı Yaşar EPÇAÇAN’ınpartiler üstü bir bağımsız cumhurbaşkanı adayı açıklaması kafaları karıştırdı.Daha önce de Bağımsızlık Partisi Genel Başkanı Mustafa Sabri SİPAHİOĞLU’nun dile getirdiği PARTİLERÜSTÜ BAĞIMSIZ ADAY gizemini koruyor.        

 

YAKINDA TÜM KAMUOYU TANIYACAK

Herkesin merakla beklediği ismi şimdilik vermeyeceğini belirten Yaşar EPÇAÇAN zaten yakında tüm kamuoyu yakından tanıyacak dedi.

Mevcut siyasetten farklı bir liderin gelişi toplumu motive edecektir diyen Yaşar EPÇAÇAN şunları söyledi: 6'lı masanın da bir ümit vermediği bir dönemde partiler üstü bir bağımsız bir cumhurbaşkanı adayının Türk Milletinde çok büyük bir heyecan uyandıracağı açıktır. Türkiye’yi güzel günler bekliyor. Problemleri çözecek, halkı refaha ulaştıracak, siyasetten, kavgadan, çekişmeden uzak, kendini bu yüce milletin dertlerine adamış bir vatan evladı, pırıl pırıl ekibiyle birlikte gelecek. Tertemiz evlatlar. Artık bu devleti sadece bu milletten icazet almış, başka hiçbir yerle göbek bağı bulunmayan vatan evlatları idare edecek.

 

SOKAKTAKİ VATANDAŞIN, DÜŞMAN İÇİNDEKİ İSTİHBARATÇININ DERDİNİ BİLİYOR

Uzun süredir yapay zeka destekli bir çalışma ile çok değerli bir TÜRK- YÖRÜK evladının bu kutsal göreve gönüllü olarak talip olup, çalışmalarını yürüttüğünü biliyorum diyen Yaşar EPÇAÇAN. Sokaktaki vatandaşın, ara mahalledeki bacıların, sanayideki fabrika sahiplerinin, masa başındaki memurun, gece nöbetteki güvenlikçinin, düşmanın arasındaki istihbaratçının, üniversitedeki profesörün-öğrencinin, cephedeki askerin-subayın derdini biliyorlar. Yıllardır her bir sorun için çözüm üretiyorlar. Çok şükür ki artık yepyeni bir dönem başlıyor. Kısa zamanda ülkemizi hak ettiği yere ulaştıracak bir kadro hareketi bu. Siyasi çekişmeler, saygısız konuşmalar, çirkin kavgalar bitecek, tertemiz bir sayfa ile devletimiz kuruluş ilkelerine bağlı olarak, ülkesine, halkına hizmet eder şekilde düzenlenecek. Bizler de bunun Aziz Türk Milleti adına takipçisi olacağız, her çalışmayı yerinde milletimiz adına denetleyeceğiz. Millete hizmet eden yeni bir anlayış, yeni bir yapılanma. Hepimize hayırlı olsun.