FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 25-05-2021 12:59   Güncelleme : 25-05-2021 12:59

Kaymakam Fırat ağaçlandırma etkinliğine katıldı

Kaymakam Fırat ağaçlandırma etkinliğine katıldı

Kaymakam Fırat ağaçlandırma etkinliğine katıldı

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye İşletme Fakültesi öncülüğünde gerçekleştirilen Fethiye Beşkaza Yerleşkesi ağaçlandırma etkinliğine katıldı.

Fethiye Beşkaza Yerleşkesinde gerçekleştirilen ağaçlandırma etkinliğine, Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek,  Fethiye İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Füsun Özerdem, Fethiye Sağlık Birimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatmagül Yur, Fethiye Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Koç, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, kurum amirleri ve STK temsilcileri katıldı.

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat yaptığı açıklamada, “Bugün üniversitemizin Fethiye ile ilgili temel konularını istişare ettik.  Programa başlamadan önce hem ek binayı hem de çevre düzenlemesi ile ilgili konuları istişare ettik. Belki de son dönemlerde en çok ihtiyacımız olan ağaçla, yeşille beraber olabilmeyi sağlamış olduk. Başta Sayın Rektörümüze,  İşletme fakültesi ve diğer fakülte dekanlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.