FETHİYE TÜRK
Giriş Tarihi : 15-09-2020 12:49   Güncelleme : 15-09-2020 12:49

Kaymakam Eyüp FIRAT Nursel Özdemir Kurumları’ndaydı

Fethiye Kaymakamı Sayın Eyüp FIRAT ilçemizde faaliyet gösteren Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Kurum yöneticileri ve öğretmenlerden bilgi alan Kaymakam Fırat burada eğitim alan çocuklarımızın durumunu ve aldıkları eğitimi yerinde gördü.

Kaymakam Eyüp FIRAT Nursel Özdemir Kurumları’ndaydı

 

 

Ziyaret sonunda Fırat: “Bölgemizde hizmet veren Nursel Özdemir Kurumlarında eğitim alan öğrenci ve aileleri yerinde gördük. Öğrenciler hakkında veli ve öğretmenlerinden bilgi alarak durumlarını değerlendirdik. Bir arada olmaktan mutluluk duyduk. Nursel Özdemir Kurumları kurucu müdürü Salih Dündar’a, kurum müdürü Ezel DEMİRBAŞ’a ve Nursel Özdemir çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Başarıların devamı temenni ediyoruz. Önümüzdeki günlerde tekrar görüşmek üzere” dedi.

Nursel Özdemir Kurumları kurucu müdürü Salih Dündar yapılan ziyaretten çok memnun olduğunu belirterek şunları ekledi: “Nursel Özdemir Kurumları Fethiye ve Seydikemer ilçesinde özel eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.
Fethiye’ de bulunan Nursel Özdemir Özel Eğitim ve Elit Nursel Özel Eğitim kurumlarıyla Seydikemer’de bulunan Kemer Nursel Özdemir kurumlarında özel eğitim gereksinimli bireylerin yanı sıra destek eğitime ihtiyacı olan bireylere de eğitim vermeyi sürdürüyor. Ergoterapi uzmanımız, Prep uzmanlarımız, Odyoloumuz, Duyu bütünleme uzmanlarımız ve psikologlarımız ile Muğla’nın en büyük ve kapsamlı kurumuyuz. Dezavantajlı bireylere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Fethiye’mizde özel gereksinimli bireylere hizmet vermek ve öğrencileri hayata kazandırmak için her zaman hazırız. Sayın kaymakamımızın ziyareti bizleri daha çok motive etti ve mutluluk duyduk. İlerleyen günlerde tekrar görüşeceğimizin sözünü aldık. Bizleri ziyaret eden Sayın Kaymakamımız Eyüp FIRAT’a teşekkür ediyoruz” dedi.